Pivo Gabriel

Pivo Gabriel

Pivo Gabriel je vařeno v domácím bubenském pivovaru, který pokračuje v tradici vaření piva ve starých Bubnech. Všechna piva vařená v tomto pivovaru jsou nepasterovaná a nefiltrovaná. Mají proto mnohem plnější chuť a obsahují i více zdraví prospěšných látek, než jeho pasterovaní kolegové, kteří o vetšinu z toho přišli při filtraci a následné pasterizaci.

 

Piva Gabriel

Heřman

Klasický světlý ležák 12° vařený dvourmutovým způsobem za použití výhradně žateckého chmele. Sladová chuť se tu harmonicky doplňuje s přijemnou hořkostí českého chmele.

 

 

Gabriel IPA

 

Svrchně kvašené pivo o stupňovitosti 13°. Klasický představitel svého druhu. Pivo má velmi výrazné chmelové aroma tvořené z převážně amerických chmelových odrůd. Tento polotmavý načervenalý nápoj je vhodný pro milovníky hořkých a řádně prochmelených piv.

 

Plnější chuť nefiltrovaných a nepasterovaných piv sebou nese větší nároky na skladovací podmínky. Pivo je potřeba skladovat v temnu (i nepřímé světlo pivu škodí), za pokud možno stálé teploty. Datum spotřeby je vždy uvedeno na etiketě.

U nefiltrovaných piv se na dně lahví objevuje kvasnicová sedlina. Doporučujeme při nalévání piva nechat kvasnice usazené na dně láhve pro čistčí chuť.

Všechna piva Gabriel splňují podmínky "poctivého piva" dle občanského sdružení Pivovar Gabriel.

Za kvalitu všech produktů ručí vrchní sládek.


Realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2